close

تماس با مدیر سایت جهت رزرو تبلیغات 09337931003


بیا دیدنی های رشت رو با هم سیر کنیم


اجاره ساعتی انواع خودروهای لوکس بدون ضامن


اجاره ویلا

اجاره ویلای ارزان فقط با 100 تومن

مسیر پرواز دزفول تهران

مسیر پرواز دزفول تهران و بلعکس

دزفول یکی از آن شهرهایی است که ممکن است چیز زیادی در موردش شنیده باشیم ولی ندانیم که در واقع چقدر زیباست. اگر به جنوب غربی ایران سرک بکشید، در بخشی از جلگه استان خوزستان، می‌توانید شهری به نام دزفول را بیابید. این شهر که سی امین شهر پر جمعیت کشور هم محسوب می شود، در 721 کیلومتری تهران، 155 کیلومتری اهواز و 300 کیلومتری دریا قرار گرفته است. ارتفاع دزفول از سطح دریا 143 متر است و از لحاظ وسعت، دومین شهر بزرگ استان خوزستان بعد از اهواز می باشد.

اگر دوست دارید معنای واقعی زیبایی و هیجان تاریخ ایران را از نزدیک نظاره گر باشید، شهر تاریخی دزفول همان شهری است که انتظار شما را می‌کشد. فرقی نمی‌کند که به آثار و ابنیه تاریخی علاقه مند باشید، یا به مکان های طبیعی و سرسبز، جاذبه های این شهر تاریخی جنوبی حرف های برای گفتن با شما خواهد داشت. بهترین و سریع ترین راه رسیدن به رویای دیرینه خود این است که با استفاده از پرواز تهران دزفول، خود را به این شهر تاریخ‌ دوست برسانید.

نرخ بلیط هواپیما دزفول تهران

اجازه دهید قبل از اینکه به قیمت بلیط هواپیما برای مسیر دزفول به تهران بپردازیم، کمی از فرودگاه دزفول تهران به شما بگوییم. فرودگاه دزفول در دوره سلطنت محمدرضا شاه پهلوی فرودگاه دزفول در شهر دزفول در کنار جاده دزفول به اندیمشک و به منظور استفاده‌های نظامی توسط مهندسین ایتالیایی ساخته شد. این فرودگاه به عنوان تنها فرودگاه شمال خوزستان پروازهای روزانه‌ای همچون دزفول تهران، تهران دزفول را شامل می‌شود. پروازهای دزفول به تهران توسط سه شرکت هواپیمایی نفت، آسمان، ایران ایر تور و کاسپین انجام می پذیرند.

قیمت بلیط دزفول تهران بستگی زیادی به نوع هواپیمایی‌ ای دارد که انتخاب می‌کنید. عوامل تاثیرگذار دیگری مانند چارتر یا سیستمی، تاریخ و ساعت پرواز و تعداد ظرفیت باقیمانده هواپیما، در تعیین نرخ بلیط هواپیما دزفول تهران دخیل هستند.

بلیط چارتر هواپیما دزفول به تهران

ممکن است بحث قیمت بلیط برای شما اهمیت بالایی داشته باشد. به خصوص اینکه فرض کنید خرید بلیط چارتر ارزان تر است. در واقع کیفیت بلیط چارتر و سیستمی یکسان است و فرقی نمی‌کند که کدام نوع از بلیط را خریداری کنید، در هر حال روند خدمات رسانی به مسافر یکسان است. بلیط چارتر دزفول را از سایت معتبر تیک بان بخواهید.

اگر تمایل داشته باشید بلیط چارتر شما با قیمتی مناسب، کیفیتی منحصر به فرد هم داشته باشد، وب سایت تیک بان می‌تواند بهترین مکان برای شما باشد. توصیه ما این است که اگر قصد دارید در مسیر پروازی دزفول به تهران، بلیط چارتر دزفول بخرید، 20 روز زودتر اقدام کنید.

بهترین زمان سفر از نظر جاذبه های فرهنگی

مردم دزفول هم مانند همه ی مردم ایران زمین، از فرهنگی غنی برخوردارند. مراسم سوگواری محرم که شامل علم گردانی در بقعه رودبند، علم عباس، شیدونه و مشعل گردانی ست؛ نمادی از عزاداری مردم شهر، برای سالار شهیدان است. مراسم استقبال از بهار هم بسیار دیدنی و جالب است. سمنو پزان، پخت شیرینی، مراسم علفه، شاهنامه خوانی، سیزده و چهارده بدر و انجام بازی های نوروزی مثل تخم مرغ بازی، الختر، هوپ هوپک و کل جنگ گوشه ای از جذابیت های فرهنگی دزفول می باشد. با خرید بلیط هواپیما دزفول در ایام نوروز با فرهنگ مردم این شهر آشنا می شوید.

مراکز خرید دزفول

پاساژ امین

پاساژ مسعودی

بازار قدیم یا کهنه بازار

مرکز خرید مجدی

مرکز خرید مسعودی

پاسارگاد:: برچسب ها : بلیط هواپیما دزفول , بلیط ارزان دزفول , بلیط لحظه آخری دزفول , قیمت بلیط دزفول , چارتر دزفول , بلیط چارتر دزفول , خرید بلیط دزفول , بلیط دزفول , تلویزیون سری M سامسونگ
ن : محمد ارزانی
ت : دوشنبه 17 شهريور 1399
تلویزیون سری M سامسونگ یخچال و فریزر